Navigeeri sisualale
04.04.2024

Tallinna lennujaam avab uuenenud lounge’i

4. aprillil taasavas Tallinna lennujaam uuenduskuuri läbinud lounge’i, uue nimega Lennujaama LHV Lounge. Suuremasse ja mugavamasse lounge’i on oodatud kõik reisijad, kes tahavad lendu oodates suuremaid mugavusi nautida.

AS-i Tallinna Lennujaam juhatuse esimees Riivo Tuvike: “Reisijate arvu kasvust tingitud Lennujaama LHV Lounge’i ümberehitusel lähtusime erinevate reisijate vajadustest, lounge peab pakkuma mõnusat keskkonda kõigile, olgu tegemist töö- või puhkusereisijaga, üksi, sõprade või perega reisivate inimestega – kõik on meie uuenenud lounge’i oodatud,“ kirjeldab Tuvike. Uuenenud lounge’i ala on suurem ning mahutab mugavalt kuni 200 külastajat. Kaasaegse sisustusega ala on hubane keskkond nii külalistele kui ka töötajatele. 

Sisearhitektuurse lahenduse eest vastutanud KAMP Arhitektid lähtusid Eesti loodusest pärit materjalidest, mis on silmale ilusad, kui käe all mõnusad. „Oleme interjööris kasutanud läbivalt eestimaist väärindatud puitu, naturaalset lubjakrohvi ja meie oma maapõuest pärit paekivi, mis toovad looduse otse lennujaama keskele,“ kirjeldab KAMP Arhitektid üks partneritest arhitekt Jan Skolimowski. 

Lennujaama LHV Lounge’s saavad reisijad puhata ja mõnusalt aega veeta kuni kolm tundi enne lennu väljumist. Kasutada saab nõupidamiste ruumi ja vaiksemaid nurgakesi töö tegemiseks, meelelahutuseks on suured telerid ja lastega peredele hubane puhkenurk. Värskenduse on läbinud ka pakutav toiduvalik, kuhu lisaks külmadele suupistetele lisandub kerge soe eine, mida pakutakse lõunasel tipptunnil ning kõik suupisted ja alkohoolsed ning mittealkohoolsed joogid sisalduvad sissepääsu hinnas. Lennujaama LHV Lounge on lennujaamas ainus paik, kus on olemas väliterrass.   

Lounge on avatud iga päev kell 4.30 kuni 22.00. Kohapeal on võimalik soetada lounge´i sissepääs hinnaga 45 € täiskasvanud reisija kohta, lastele vanuses 2–12 aastat 22 € ning alla 2 aastased lapsed pääsevad alale tasuta. 

airBalticu, Finnairi, LOTi, Turkish Airlinesi, Lufthansa, SWISSi ja Aegeani äriklassi reisijad on oodatud lounge’i külastama tasuta ning soodustingimustel teenindatakse erinevate partnerite kaartide ja vautšerite omanikke. 

Rohkem infot: https://airport.ee/services/lennujaama-lhv-lounge/

Uudised ja teadaanded