Navigeeri sisualale

Ühistransport

Tallinna lennujaama pääseb nii Tallinna ühistranspordi liinibussidega kui ka erinevate Eesti linnasid ühendavate bussidega.

Peamine ühistranspordivahend, mis ühendab Tallinna lennujaama Tallinna linnaga, on Aktsiaseltsi Tallinna Linnatransport (TLT) bussid.

Buss nr. 2 ühendab Tallinna kesklinna ja lennujaama. Vaata graafikut.

Buss nr. 15 ühendab Tallinna kesklinna ja lennujaama. Vaata graafikut.

Buss nr. 49 sõidab Viimsi ja lennujaama vahel. Vaata graafikut.

Buss nr. 65 ühendab Lasnamäe lennujaamaga. Vaata graafikut.

Lennujaama ühistranspordi keskus asub reisiterminali linnapoolses otsas ja sinna saab terminalist eskalaatori või liftiga. Lisaks on Tartu maantee ääres parkimismaja ees bussipeatus, mis asub terminalist lühikese jalutuskäigu kaugusel ja seal peatub ka buss nr 2.

2.-9. juunil on Kärdla-Tallinna lendudel uued väljumisajad. Lennuaegade muutumise tõttu on ka hommikused Kärdla lennujaama bussi väljumised 2.-9. juunil uutel aegadel:

2.-9.06.2024Väljumine TallinnastVäljumine Kärdlast
Esm-reede
6.50 ja 17.00

7.40 ja 17.50
Laup9.009.50
Pühap17.0017.50

Ühistranspordi piletid

  • Linnaliinibussides kehtib nii Tallinna transpordi Ühiskaart kui ka üksikpilet. Tallinlastele on ühistranspordi kasutamine tasuta.
  • Ühekordseks sõiduks on võimalik osta pilet (2€) ühissõiduki esiukse juures olevast validaatorist kontaktivaba pangakaardiga.
  • Lisaks on müügil QR tunnipiletid ning päevapiletid, mille ostmiseks on vajalik Ühiskaart.
  • Kui soovid osta Ühiskaarti ja sellele raha laadida, saad seda teha R-kioskis terminali avalikus osas saabuvate lendude ala juures.
  • Täpsema piletinfo ja juhised leiad siit.

Ühendus teiste linnadega

Lennujaama bussipeatuses peatuvad ka osad mööda Tartu maanteed Tallinnasse sõitvatest kaugliinibussidest. Kõik bussid ei tee siiski nõudepeatust lennujaamas, seepärast veendu, et valid just õige liini. Bussi astudes anna oma soovist lennujaamas peatuda kindlasti teada ka bussijuhile.

Kõik Lux Expressi bussid, mis sisenevad Tallinnasse mööda Tartu maanteed, peatuvad ka Lennujaama peatuses – nii Tallinn-Tartu kui ka Tallinn-Tartu-Võru liinide bussid.

Bussiliinide ja peatuste kohta leiad infot siit.

Tallinna Bussijaam on lennujaama lähedal

Tallinna bussijaam on lennujaamast vaid 2,4 km kaugusel ning sinna pääseb bussi ja taksoga. Sealt saab sõita bussidega nii teistesse Eesti asukohtadesse kui ka rahvusvahelistesse sihtkohtadesse.