Navigeeri sisualale
22.04.2024

airBaltic alustab pop-up otselende Tallinnast Palma de Mallorcale

Suve pikendamiseks lisab airBaltic Tallinna liinivõrku otselennud Palma de Mallorcale. Lennud toimuvad esmaspäeviti 5. augustist kuni 2. septembrini. Lennu kestvus on ligi neli tundi. Lisasagedusi saavad ka Londoni ja Pariisi liinid. Londoni Gatwicki lennujaama saab perioodil 4. august kuni 4. september lisalendudega kolmapäeviti ja pühapäeviti ja Pariisi Charles de Gaulle’i lennujaama lisaks tavalendudele teisipäeviti 6. augustist kuni 3. septembrini.

airBalticu president ja tegevjuht Martin Gauss: „Pop-up lennud on airBalticu jaoks uus ja innovatiivne kontseptsioon, mis on loodud, et pakkuda lühiajalisi reisivõimalusi, mis on otseselt seotud tarbijate nõudluse ja erisündmustega. Sellised lennud võimaldavad meil pakkuda suuremat paindlikkust eelkõige reisimise tippaegadel suure nõudlusega sihtkohtadesse nagu näiteks Palma de Mallorcale.“

Palma de Mallorca, Hispaania Baleaari saarte pealinn, on tuntud oma vapustava rannikumaastiku, elava kultuurielu ja rikkaliku ajaloopärandi poolest. Maaliline linn asub Vahemere kaldal ja pakub segu iidsetest ja kaasaegsetest vaatamisväärsustest, sealhulgas majesteetlikust La Seu katedraalist, Bellveri lossist, kust avaneb panoraamvaade ümbritsevale lahele. Mallorca vanalinn on kitsaste tänavate labürint, mis on täis butiike, traditsioonilisi restorane ja elavaid turge. Linn on ka väravaks ülejäänud Mallorca idüllilistele randadele, eraldatud lahesoppidele ja karmidele mägimaastikele, mistõttu on see eelistatud sihtkoht turistide seas, kes otsivad nii lõõgastust kui ka seiklusi.

Piletid on müügil lennufirma kodulehel

Uudised ja teadaanded